Web Tasarım Fiyatları

WEB TASARIM FİYATLARI
Web Tasarım Fiyatları

Web Tasarım Fiyatları

Brain Bilişim, müşterinin talepleri doğrultusunda web sitesinden beklentilerini, tasarım arayüz yapısını, ürün, hizmet pazarlama hedeflerini belirten istekten sonra web tasarım fiyatları teklifini yapmaktadır.

Bir web sitenin maliyetini belirlerken yapılan çalışmaların özgünlüğü de dikkate alınarak web tasarım fiyatları teklifi yapılmaktadır. İşletme web sitesi tasarımı talep ederken Ana sayfaların, ürünlerin, hizmetlerin, alt sayfaların özgün, özel görsel resimlerle tasarlanmasını, ürün, hizmetlerin arama motoru sonuçlarında görüntülenebilmesi için doğal, özgün içeriklerle tanıtılmasını talep ettiğinde web tasarım fiyatları bu kriterlere göre hesaplanır. Standart web tasarım, kurumsal web tasarım, özel web tasarım, hazır web sitesi tasarımı olmak üzere dört farklı web tasarım fiyatları teklifi yapılabilmektedir. Web sitesi projesine göre web tasarım fiyatları 500 TL ile 5,000 TL arasında beklentilere göre hesaplanır.

Şirketimiz müşteri taleplerini değerlendirirken amaçlarını iyi anlar ve buna dayalı olarak istekleri doğrultusunda bir web tasarım fiyatı teklifi hazırlar. Bu teklifte çalışmanın neleri kapsadığı belirtilmektedir. Çalışma için önerilere de yer verilmektedir.  İşletmenin web sitesinde daha başka neler olması gerektiği hakkında bilgiler içerir. Buna göre işletme için yararlı olan çalışma hazırlanarak web tasarım fiyatları teklifi, web sitesi projesinin çalışma süresi müşteriye bilgi olarak sunulur.

Müşteriye web sitenin yönetilebilmesi için içerik yönetim sistemi verilir. Web sitesinin yönetim sistemi sayesinde tüm sayfalarda ekleme, düzenleme, değiştirme yapılabilmektedir.