E-KATALOG

Online Katalog

E-Katalog

İşletmenin ürün, hizmet tanıtımını kapsayan e katalog, üç farklı dosya biçiminde tasarlanmaktadır. Online katalog; flash (animasyon) e katalog, pdf katalog, Ajax, Javascript destekli e katalog seçenekleri bulunmaktadır. Web sitesi üzerinden kolayca incelenebilen e-katalog, internetin olduğu her yerde incelenebilmektedir.

Şirketinizin ürün çeşitlerini, açıklamalarını, tanıtımını yapabileceğiniz e-katalog çalışmasında sınırsız ürün girilebilmektedir. İşletme hizmetlerinin, ürünlerinin tanıtımına yardımcı olan e-katalog, müşterilere mail yoluyla dosya olarak gönderilebilir. E-katalog sayfasında yeni ürün ekleme, değiştirme işlemleri hızlı şekilde yapılabilir.

Kolay incelenebilir sayfalarla hazırlanan e-katalog görsel anlatımı sayesinde müşterilerinizin daha iyi anlamasını sağlamaktadır. Yurt içi müşteriler için Türkçe dili, yurt dışı müşteriler için yabancı dilde tasarlanan e-katalog çalışması, ürünlerinizi müşterilerinize sunmanıza yardımcıdır.

Yönetilebilir, güncellenebilir online e katalog, flash katalog, pdf katalog tasarımı yaptırmak için bize ulaşabilirsiniz.